Veľa z vás má záujem o piercing v pupku alebo bradavkách počas letného obdobia, avšak, dostatočne vzdelaní pierceri vám tieto piercingy počas leta nevykonajú. Prečo je to vlastne tak?

V prvom rade – piercingy v bradavkách je možné vykonávať na akýchkoľvek typoch prsníkov. Či už máš veľké dvorce, malé bradavky, malé dvorce, veľké bradavky, ak aj žena kojila alebo má vpáčené bradavky. Na všetkých týchto typoch prsníkov sa piercing v bradavkách dá vykonať.

Množstvo dievčat či žien siaha práve po tomto skrášlení v dôsledku prirodzene vpáčených bradaviek. Aplikácia piercingu ani v takomto prípade nie je žiaden problém, nakoľko naša piercerka Lu má bohaté skúsenosti a veľmi dobre vie, ako prepich vykonať.

Piercing v pupku alebo bradavkách však nie je možné pichať počas letného obdobia kvôli dlhej dobe hojenia daných piercingov. Ak by bol piercing vyhotovený počas letného obdobia (máj až august), prepich by mohol byť vystavený mnohým rizikám, ako napríklad zápal, absces, fokálna infekcia a mnoho dalších iných komplikácií, ktoré môžu byt spôsobené nedostatočným zahojením pupka/bradaviek počas leta.

Netreba zabúdať ani na to, že v letnom období sa chodí kúpať, opaľovať, telo sa prirodzene potí, pot sa dostáva do novovzniknutej otvorenej rany a môžu nastať komplikácie a zdravotné ťažkosti, čo sa novovzniknutého piercingu týka.

S ohľadom na tvoje zdravie a bezpečné hojenie, prepichy bradaviek a pupkov od začiatku mája do konca augusta nevykonávame. V prípade, že máš o tento prepich záujem počas leta, odporúčame ti počkať, a ak si ťa tento článok našiel v inom ročnom období – tešíme sa na tvoju návštevu! 🙂


Bol/a si už u nás? Podeľ sa s ostatnými o tvoju skúsenosť!

Zanechať nám recenziu ťa stojí len pár klikov navyše, no nám to výrazne pomôže poskytovať lepšie služby a rásť.

GOOGLE REVIEWS


Máš na nás otázku?

Neváhaj a ozvi sa nám!

    Piercing