Tip na aftercare: Hustle Butter Deluxe

Starostlivost o tetovanie v procese hojenia nie je nič zložité, no je potrebné starať sa on v rámci možností čo najlepšie, aby ostalo po zahojení nepoškodené a celistvé. Postupom času, cez rôzne skúsenosti sme zakotvili pri produktoch značky Hustle Butter. Ako tatér môžem povedať, že nahradenie vazelíny za HB už počas tetovania nesmierne prospieva pokožke, tlmí opuch a začervenenie – podráždenie. Čo sa týka zloženia, ide o 100% rastlinný produkt (certifikovaný vegan friendly produkt) a slúži ako náhrada všetkých krémov pred, počas a po tetovaní. Hlavnými zložkami produktov je bambucké maslo, maslo z manga a aloe, kokosový, slnečnicový a ryžový olej. Krém nie je mastný, dlho vydrží a čo je prioritné, na pokožke nezanecháva mastný film, pod ktorým pokožka nedýcha, naopak, vsiakne do pokožky a necháva ju dlhodobo flexibilnú a hydratovanú.

Sme veľmi radi, že si produkty Hustle Butter môžete zakúpiť aj u nás, prípadne ich dostať k tetovaniu v rámci zákaznických benefitov. Ponúkame tri dostupné varianty, a to malé sáčkové balenie (tzv. kečup), stredné a veľké. 

Keď trochu zaspomínam a pripomeniem si skúsenosti s Bepanthen alebo Calcium pantothenicum (kalciová masť), nevrátil by som sa k nim za žiadnych okolností. Cenová dostupnosť všetkých 3 spomenutých produktov je na rovnakej úrovni, s tým rozdielom, že produkty značky Hustle Butter sú určené priamo na tetovanie, nie na popáleniny alebo zapareniny. Zároveň sú Bepanthen alebo kalciová masť zbytočne mastné a ťažké, vmasírovanie a následné zotretie prebytočného krému je preto o to zložitejšie, pokožka pod nimi nedýcha a jemnejšia pokožka má s hojením na viacerých miestach problém.

Z ostatných krémov by som naisto spomenul českú novinku na trhu Tatt Booster ( http://www.tattbooster.com/en/ ) prípadne Ink Booster ( http://english.dcic.eu/ink-booster.html )

Viktor